Rafalska: przyjmowanie wniosków o 500+ będzie sprawdzianem organizacji samorządów
Z dniem 1 sierpnia br. ruszył nabór wniosków o świadczenie 500+ na nowy okres świadczeniowy. Zdaniem minister Elżbiety Rafalskiej, najbliższe dwa miesiące będą okresem wzmożonej pracy dla urzędów i pozwolą sprawdzić umiejętności organizacyjne jednostek samorządu terytorialnego.





