Białostoccy radni namawiają do wzięcia udziału w referendum ws. prywatyzacji MPEC
Reprezentanci większości radnych w Radzie Miasta Białystok zapowiadają przeprowadzenie kampanii informacyjnej, by jak najwięcej mieszkańców namówić do udziału w referendum lokalnym w sprawie prywatyzacji komunalnej spółki MPEC.






