Rząd proponuje zwiększenie składki rentowej po stronie pracodawcy
Rząd zaproponował zmianę w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych w postaci podniesienia z 4,5% do 6,5% składki rentowej po stronie pracodawców, w tym również samorządów, już od 1 lutego 2012 r. Projektowane zmiany nie powinny jednak wpłynąć negatywnie na budżet samorządów.



