Samorządy skorzystają z wyników badań Zbiornika Goczałkowickiego
Z wyników uzyskanych podczas badań Zbiornika Goczałkowickiego i jego otoczenia będą mogły już wkrótce skorzystać władze samorządowe gmin leżących nad tym jeziorem. W środę przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego i samorządów podpisali porozumienie o współpracy.









