Tychy: prezydent i marszałek wspólnie wybiorą nabywcę szpitalnej spółki
Prezydent miasta Tychy i marszałek województwa śląskiego zdecydowali, że wspólnie wybiorą podmiot, który kupi udziały spółki Megrez, prowadzącej szpital w Tychach. Sprawą zajmie się sejmik samorządowy na sesji 10 lutego 2014 roku.


