NRPiP protestuje przeciw pomijaniu stanowiska pielęgniarki w leczeniu stomatologicznym
Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych wyraża stanowczy sprzeciw wobec zapisów rozporządzenia ministra zdrowia z 6 listopada 2013 roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego, w których pominięte zostało stanowisko pielęgniarki.




