W gminach odbywają się spotkania informacyjne przygotowujące do wdrożenia ZMOKU
W kolejnych miastach wojewódzkich odbyły się konferencje informacyjne dotyczące wdrożenia ZMOKU. W ramach konferencji przekazano szczegółowe informacje na temat wdrożenia aplikacji przeznaczonej, m.in. do realizacji zadań z zakresu ewidencji ludności.

