Tusk: tzw. małe Expo może odbyć się w Łodzi
Łódź może być gospodarzem międzynarodowej wystawy, tzw. małego Expo - ogłosił w poniedziałek w Łodzi premier Donald Tusk. Dodał, że rząd wspólnie z władzami miasta utworzy komitet, który będzie się ubiegał o organizację wystawy.




