Jedynka i Trójka odmówiły emisji spotów, inicjatorzy referendum oburzeni
Warszawska Wspólnota Samorządowa wyraziła w poniedziałek oburzenie z powodu odmowy emisji w radiowej Jedynce i Trójce spotów dot. referendum ws. odwołania prezydent stolicy. Polskie Radio tłumaczy: referendum jest lokalne, a obie stacje - ogólnopolskie.



