Samorządowcy: subwencja oświatowa nie wystarcza nawet na wynagrodzenie nauczycieli
Radni Rudy Śląskiej zwrócili się w piątek do minister edukacji narodowej z apelem o zwiększenie subwencji oświatowej. Ich zdaniem pieniądze otrzymywane z budżetu państwa nie wystarczają nawet na pokrycie kosztów związanych z wynagrodzeniem nauczycieli.




