Samorządy wydają miliony na pomoc klubom piłkarskim
Niemal wszystkie kluby z piłkarskiej ekstraklasy korzystają z finansowej pomocy władz samorządowych. W ciągu ostatnich dwóch lat, najwięcej na ten cel wydał Wrocław, który na utrzymanie Śląska przeznaczył ok. 30 mln zł.




