Były burmistrz Bodzentyna oskarżony o przekroczenie uprawnień
O przekroczenie uprawnień dla uzyskania poparcia w wyborach samorządowych w 2014 r. i naruszenie przepisów budowlanych w związku z budową gminnego wodociągu, oskarżyła Prokuratura Rejonowa w Starachowicach byłego burmistrza Bodzentyna (Świętokrzyskie), Stanisława Marka K.








