Linklaters doradzało Lux Med

Rynek

Warszawskie biuro Linklaters doradzało na rzecz funduszu Mid Europa Partners w transakcji sprzedaży największej prywatnej sieci medycznej w kraju, Lux Med.

09.01.2013

Kancelaria SSW przyjęła dwóch prawników

Rynek

Mec. Akinkayode Robert Phillips, objął stanowisko Partnera w dziale Fuzji i Przejęć kancelarii SSW. Drugi prawnik, który wzmocnił ten departament to Paweł Chyb, Senior Associate.

08.01.2013

Wolne stanowiska do objęcia w NSA i WSO

Rynek

W Naczelnym Sądzie Administracyjnym są przewidziane do objęcia dwa stanowiska sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz w sądzie wojskowym.

03.01.2013

Wolne stanowisko komornicze w Bytomiu

Rynek

W Monitorze Polskim opublikowano obwieszczenie o wolnych stanowiskach komorniczych. Do obsadzenia pozostaje stanowisko komornika sądowego w Bytomiu.

27.12.2012

Pierwszy egzamin na syndyka już 15 kwietnia

Rynek

Minister sprawiedliwości ogłosił przyszłoroczne terminy egzaminów dla osób ubiegających się o licencję syndyka. Pierwszy odbędzie się w połowie kwietnia, a kolejny pod koniec października.

27.12.2012

Polskie kancelarie mają widoki na dalszy wzrost

Rynek

Rynek usług prawniczych na świecie jest ogromny, ale wrażliwy na zmiany koniunktury. Jego wartość szacujemy na 625 mld dolarów, licząc według przychodów firm prawniczych - mówi Terry Dawson dyrektor...

18.12.2012
 

ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski