Prof. Jens Jungmann, Przewodniczący Management Boardu RSP International oświadczył: "Współpraca z BSJP Brockhuis Jurczak Prusak jest dla RSP International najlepszą możliwością wkroczenia na polski rynek. Znam Dr. Joern Brockhuis oraz jego Partnerów od prawie 15 lat i cieszę się z członkostwa w RSP International tak fascynujących osobowości i znakomitych doradców. Wraz z zawiązaniem naszej spółki audytorskiej pod kierownictwem Pani Nataszy Galuba-Fil należeć będziemy w Polsce do czołowych firm doradczych działających dla wielu branż".
Dr. Jörn Brockhuis, Managing Partner BSJP nazwał to wydarzenie "kamieniem milowym dla kancelarii BSJP. Przez członkostwo w RSP International i rozszerzenie oferty w dziedzinie audytu oraz Tax Compliance odpowiadamy na potrzeby naszych klientów odnośnie korzystania ze zintegrowanego doradztwa wykraczającego poza granice Polski. BSJP będzie odgrywać wiodącą rolę w dalszym rozwoju RSP International z korzyścią dla naszych klientów."

O RSP International
RSP International jest zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, księgowych oraz biegłych rewidentów, który specjalizuje się w doradztwie przy transakcjach cross-border. RSP International zawiązana w 2012 roku posiada oddziały w Mongolii, Austrii, Polsce, Kazachstanie, Kirgistanie, Rosji, Tadżykistanie oraz Turkmenistanie i doradza inwestorom w tych krajach przy wsparciu wykwalifikowanych zespołów doradców.