Konsument ogłosi upadłość
Prezydent podpisał ustawę o upadłości konsumenckiej. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, które nie ze swojej winy, nie są w stanie spłacać swoich zobowiązań finansowych, będą mogły raz na 10 lat ogłosić upadłość.



