Wprowadzający środki niebezpieczne zorganizuje system zbierania i odzysku ich opakowań
W wielu zakładach pracy wykorzystywane są substancje niebezpieczne mogące stwarzać różnego rodzaju zagrożenia. W celu odpowiedniego nadzoru nad opakowaniami pozostającymi po zużyciu danych środków chemicznych ustawodawca wydał przepisy określające sposób postępowania z nimi.




