Warmińsko-Mazurskie: bielikom z "internetowego gniazda" wykluło się pisklę
Para bielików, gniazdujących na terenie mazurskiego Nadleśnictwa Dobrocin, doczekała się pierwszego pisklęcia. Transmisję z gniazda tych ptaków można od niedawna śledzić na żywo przez internet - poinformował w piątek Dariusz Anderwald z Komitetu Ochrony Orłów.






