Ministerstwo Zdrowia: trwa nabór do projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”
Do końca marca 2015 przedszkola z całej Polski mogą zgłaszać się do udziału w projekcie Dzieciństwo bez próchnicy. Przedsięwzięcie jest realizowane przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w partnerstwie z ośmioma uczelniami medycznymi, dzięki środkom Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy oraz dotacji ministra zdrowia.



