Możliwy jest podział rejestracji elektronicznej na pacjentów z listy oraz kontynuujących leczenie
Organizacja pracy przy prowadzeniu rejestracji elektronicznej pozostawiona została do decyzji świadczeniodawcy. Możliwy jest wewnętrzny podział harmonogramu pracy na części zarezerwowane dla pacjentów z listy oraz pacjentów kontynuujących leczenie wyjaśnia Iwona Kaczorowska-Kossowska w komentarzu w Serwisie Prawo i Zdrowie.



