Pakiet onkologiczny: szpitale sygnalizują straty
Placówki, które wdrożyły realizację pakietu onkologicznego od początku 2015 roku, sygnalizują, że odnotowują z tego powodu straty. Szacują, że mogą one wynieść kilka milionów złotych w skali roku informuje Dziennik Gazeta Prawna.




