Wyższe diety za podróż służbową dla samorządowca
Od 1 marca pracownicy zatrudnieni w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej otrzymają wyższą dietę z tytułu podróży służbowej na terenie kraju. Zmianę taką przewiduje nowe rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej, określające wysokość oraz warunki ustalania należności przysługujących pracownikowi z tytułu podróży krajowej oraz podróży zagranicznej.




