Gminy nie podejmują uchwał, autobusy mogę nie wyjechać
Od 2013 r. na drogi w Podlaskiem mogą nie wyjeżdżać autobusy, bo większość gmin nie podjęła dotąd uchwał określających miejsca przystanków autobusowych, a bez tego samorząd województwa nie wyda zezwoleń przewoźnikom - ostrzega urząd marszałkowski w Białymstoku.




