Wolne stanowiska do objęcia w NSA i WSO

Rynek

W Naczelnym Sądzie Administracyjnym są przewidziane do objęcia dwa stanowiska sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz w sądzie wojskowym.

03.01.2013

Wolne stanowisko komornicze w Bytomiu

Rynek

W Monitorze Polskim opublikowano obwieszczenie o wolnych stanowiskach komorniczych. Do obsadzenia pozostaje stanowisko komornika sądowego w Bytomiu.

27.12.2012

Pierwszy egzamin na syndyka już 15 kwietnia

Rynek

Minister sprawiedliwości ogłosił przyszłoroczne terminy egzaminów dla osób ubiegających się o licencję syndyka. Pierwszy odbędzie się w połowie kwietnia, a kolejny pod koniec października.

27.12.2012

Polskie kancelarie mają widoki na dalszy wzrost

Rynek

Rynek usług prawniczych na świecie jest ogromny, ale wrażliwy na zmiany koniunktury. Jego wartość szacujemy na 625 mld dolarów, licząc według przychodów firm prawniczych - mówi Terry Dawson dyrektor...

18.12.2012

Prawnik w sieci klientów

Rynek

PWSK Prawnik w sieci klientów, to jedyny w Polsce cykl szkoleniowy dedykowany prawnikom chcącym rozwijać swoje umiejętności z zakresu marketingu, zarządzania kancelarią, PR i business development.

12.12.2012

Konkurs „Młode Talenty Designu” rozstrzygnięty!

Rynek

Znamy zwycięzcę konkursu Młode Talenty Designu organizowanego przez polskie biuro globalnej kancelarii prawnej DLA Piper. Jury złożone z przedstawicieli kancelarii oraz ASP w Warszawie podjęło...

12.12.2012