Przedmiotem drugiej edycji warsztatów  będzie omówienie praktycznych aspektów transakcji odbywających się z udziałem spółek publicznych.
Przedstawione zostaną praktyczne aspekty procesu transakcyjnego: główne etapy transakcji, dostęp do informacji, obowiązki informacyjne i pozostałe zagadnienia prawne (m. in. co powinna zawierać niewiążąca oferta nabycia, aby naprawdę była niewiążąca).
Omówimy także, zagadnienia oceny i ochrony wartości w procesie transakcyjnym m.in. specyficzne aspekty wyceny z udziałem spółki publicznej, komunikację transakcji wyceny inwestorom czy testowanie wartości firmy.
Warsztaty poprowadzą prawnicy z kancelarii Wardyński i Wspólnicy – Danuta Pajewska i Marcin Pietkiewicz z praktyki rynków kapitałowych i instytucji finansowych, Krzysztof Libiszewski i Katarzyna Wójcik-Bąkowska z praktyki transakcyjnej, doradcy z firmy Deloiite – Tomasz Ochrymowicz i Katarzyna Sermanowicz – Giza oraz zaproszeni goście.

Warsztaty są zarezerwowane dla przedstawicieli spółek należących do SEG, gości kancelarii Wardyński i Wspólnicy oraz gości firmy Deloitte.