Akcja profilaktyczna dotycząca zwalczania grypy
Ruszyła kolejna odsłona akcji pod nazwą Placówka Medyczna Partner Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy. Przychodnie i szpitale z całego kraju poprzez edukację i aktywną profilaktykę po raz kolejny rozpoczynają przygotowania do sezonu zachorowań na grypę.






