Pleszew: szpital zaprosił premiera na otwarcie nowych oddziałów
Pleszewskie Centrum Medyczne organizuje pod koniec czerwca 2014 roku uroczystość otwarcia nowych oddziałów, na którą zaproszono premiera Donalda Tuska. Pleszewską placówką przez 3 lata kierowała była prezes NFZ Agnieszka Pachciarz, zanim w roku 2012 objęła funkcję szefa Funduszu.






