Kampania edukacyjna dla chorych na raka tarczycy
20 marca 2015 roku z okazji obchodów 20-lecia Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w warszawskim Centrum Onkologii Instytucie, stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny zainaugurował pierwszą w Polsce kampanię edukacyjną dla osób zmagających się z rakiem tarczycy.





