Protest lekarzy przed Ministerstwem Zdrowia
20 listopada po godz. 12 przed gmachem Ministerstwa Zdrowia manifestować będą lekarze. Jest to fragment wspólnej akcji związków zawodowych lekarzy z państw Grupy Wyszehradzkiej, tj. Polski, Czech, Słowacji i Węgier, prowadzonej pod hasłem Ratujmy system ochrony zdrowia - informuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy.




