Warszawiacy otrzymali życzenia z okazji Święta Niepodległości
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz włączyła się we wtorek w akcję Mamy niepodległą i wysłała do mieszkańców - za pośrednictwem urzędów osiemnastu warszawskich dzielnic - kartki z życzeniami z okazji Święta Niepodległości.




