Dolnośląskie samorządy będą budowały obiekty lekkoatletyczne
Dolny Śląsk dla Królowej Sportu tak nazywa się zainicjowana przez Województwo Dolnośląskie akcja mająca na celu polepszenie infrastruktury lekkoatletycznej w regionie. Rafał Jurkowlaniec, marszałek województwa zapowiedział, że do końca 2015 r. zarząd przeznaczy aż 15 mln na dofinansowanie budowy ok. 40 nowoczesnych i bezpiecznych obiektów lekkoatletycznych dla dzieci i młodzieży.




