Samorząd zrezygnował z budowy aquaparku w formule partnerstwa publiczno-prywatnego
Samorządowa spółka Aquapark Elbląg, która miała zbudować w tym mieście wodny park, przestanie istnieć - zdecydowali w czwartek elbląscy radni. Ich zdaniem działalność spółki nie przyczyniła się do znalezienia inwestora zainteresowanego budową kompleksu basenów.





