Bytom z szansą na ogromne pieniądze na rewitalizację
Blisko 105 mln euro z UE może dostać samorząd Bytomia na rewitalizację miasta - wynika z ostatnich uzgodnień województwa z resortem rozwoju regionalnego. Tym samym wartość nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Śląskiego wzrosła do 3,117 mld euro.






