Aglomeracja katowicka: system informacji pasażerskiej ruszy do końca roku
Do końca 2013 r. ma zacząć działać system informacji pasażerskiej organizatora komunikacji miejskiej w aglomeracji katowickiej - KZK GOP. Pierwotnie budowany przez Asseco Poland system miał ruszyć w połowie tego roku.





