MEN chce, by dwulatki poszły do przedszkola
Resort edukacji chce dać rodzicom możliwość posłania dwuletniego dziecka do przedszkola. Podobnie jak w przypadku starszych przedszkolaków, pierwsze pięć godzin dziennie będzie bezpłatne - informuje Rzeczpospolita.





