Firmy coraz częściej składają kasacje, pracownicy nie mogą wydać zasądzonych pieniędzy
Pracodawcy coraz chętniej sięgają po skargi kasacyjne w sprawach zwolnionych pracowników i żądają od nich zabezpieczenia wynagrodzeń, jakie byli zmuszeni wypłacić im wskutek zapadłych wyroków. Dla zatrudnionych oznacza to czekanie dwa lata dłużej na rozstrzygnięcie sprawy, która może przecież znów wrócić do sądu niższej instancji. W tym czasie spada realna wartość świadczeń, o które walczą.


























