Rząd zajmie się projektem ustawy o zdrowiu publicznym
Rada Ministrów ma zająć się we wtorek 23 czerwca 2015 roku projektem ustawy o zdrowiu publicznym, którego celem jest utworzenia mechanizmów pozwalających na poprawę sytuacji zdrowotnej społeczeństwa, między innymi poprzez lepszą profilaktykę i promocję zachowań prozdrowotnych.



