Lekarze zadowoleni ze zwiększenia liczby miejsc rezydenckich
Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz wyraził zadowolenie z decyzji resortu zdrowia o zwiększeniu liczby miejsc rezydenckich. Zaznaczył jednak, że decyzja ta nie jest równoważna z ostatecznym przyznaniem rezydentur.




