Opole: wyremontowano oddział intensywnej terapii dzieci i noworodków
Lepsze warunki leczenia pacjentów i stworzenie warunków do stałego pobytu rodziców z dzieckiem takie między innymi efekty osiągnięto remontując Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków w opolskim WCM. Zmodernizowany oddział otwarto w środę 27 stycznia 2016.





