Samorząd lekarski popiera przywrócenie kształcenia asystentek stomatologicznych
Naczelna Rada Lekarska zaopiniowała pozytywnie plany przywrócenia kształcenia w zawodzie asystentka stomatologiczna. Rada wskazuje, że decyzja o likwidacji naboru na ten kierunek została podjęta bez konsultacji ze środowiskiem lekarzy dentystów.




