Lubuskie: 17 mln zł na inwestycje w szpitalach
17 mln zł przeznaczy Lubuskie na inwestycje w jednostkach ochrony zdrowia, podlegającym samorządowi województwa. Pieniądze trafią do Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu oraz do Szpitala Klinicznego w Zielonej Górze.










