Wybrano wykonawcę do budowy instalacji w EC Siekierki
PGNiG Termika za najkorzystniejszą w przetargu na Dostawę i montaż instalacji odazotowania oraz modernizację instalacji odsiarczania spalin dla kotła K2 w EC Siekierki w Warszawie uznała ofertę konsorcjum Andritz Energy Environment i Budimexu - informuje portal ISBnews.






