GDDKiA ogłasza dialog techniczny ws. budowy S19
Rzeszowski oddział GDDKiA chce dowiedzieć się, jaką najlepszą technologię zastosować przy budowie czterech tuneli, które muszą być wykonane na odcinku drogi S19 Rzeszów-Barwinek. W tym celu ogłosił dialog techniczny. Termin składania zgłoszeń mija 2 marca.





