MEN propaguje zdrowe żywienie uczniów w szkołach
Umożliwienie uczniom dostępu do produktów i napojów o najwyższych walorach zdrowotnych, właściwa organizacja posiłków oraz prowadzenie edukacji żywieniowej to zdaniem MEN główne działania jakie powinny podejmować szkoły w zakresie wdrażania zdrowego żywienia uczniów.



