Wrocław: upamiętniono Polaków - ofiary rzezi na Kresach
Wspominamy ofiary rzezi na kresach Południowo-Wschodnich nie po to, by drażnić Ukraińców, ale by docierać do prawdy, która jest podstawą do zrozumienia, do pojednania i do współpracy kolejnych pokoleń powiedział w piątek w homilii arcybiskup Ignacy Dec.





