Prezydent powołał 54 nowych sędziów
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył we wtorek 7 października br akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.





