Więźniowie rozpoczęli studia na Politechnice Radomskiej
Grupa więźniów z Aresztu Śledczego w Radomiu rozpoczęła studia na kierunku logistyka w motoryzacji na Politechnice Radomskiej. W poniedziałek odbyły się pierwsze zajęcia, które w areszcie poprowadzili wykładowcy z radomskiej uczelni.






