Uczniowie podstawówek częstymi ofiarami przemocy
Z badań przeprowadzonych na zlecenie Ośrodka Rozwoju Edukacji wynika, że podstawówki są bardziej niebezpieczne od gimnazjów. Na przemoc w szkole skarży się prawie jedna czwarta uczniów szkół podstawowych - informuje Rzeczpospolita.











