Nauczyciele chcą odbiurokratyzowania szkół
Największym problemem polskiej szkoły jest biurokracja - wskazują dyrektorzy i nauczyciele w ankietach, które wypełnili na zlecenie resortu edukacji. Pedagodzy podkreślają, że natłok innych obowiązków utrudnia im pracę z uczniami.








