Śląskie: szkolne boisko pod linią wysokiego napięcia
W gminie Herby (woj. śląskie) wybudowano nowe, szkolne boisko za 190 tys. zł. Problem w tym, że obiekt powstał pod linią wysokiego napięcia i o jego dalszych losach zdecyduje sąd - informuje TOK FM.







