Kolejny nabór w ramach programu - Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej
NFOŚiGW ogłosił kolejny, już piąty, konkurs w ramach programu priorytetowego System zielonych inwestycji (GIS Green Investment Scheme) Część 1) Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej





