Diagnostyka: kampania edukacyjna dotycząca profilaktyki zdrowotnej
Jestem kobietą i dbam o partnera to hasło drugiego etapu ogólnopolskiej kampanii poświęconej profilaktyce zdrowia, organizowanej przez sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka. Etap ten rozpoczął się 1 września 2014 i potrwa do 30 listopada 2014 roku.


