Uniwersytet Śląski przeciw nadużywaniu leków i suplementów
Statystyczny Polak przyjmuje leki przeciwbólowe 7 razy w miesiącu, tymczasem nadużywanie leków i suplementów może opóźnić zdiagnozowanie poważnych chorób przestrzegają specjaliści.W środę 9 marca 2016 Uniwersytet Śląski wraz z partnerami zainaugurował kampanię społeczną, która ma uświadomić zagrożenia z tym związane pod hasłem: Granatem w (prze)dawkowanie. UŚwiadamiamy.



